شماره های تماس (021) 22 17 90 70 - 22 17 50 70
(0912) 089 74 25
ساعات کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨
ساختمان خليج فارس

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن

جوانسازی واژن بیشتر در خانم های میانسال طرفدار داشت اما با گذشت زمان خانم های جوان برای زیباتر شدن اندام تناسلی خود از روش های جوانسازی واژن استفاده می کنند که هزینه عمل زیبایی واژن و روش های غیر جراحی بسته به روش استفاده شده و دستمزد پزشک متفاوت می باشد.

بعد از ۳۰ سالگی واژن دچار چه تغییراتی می شود ؟

از سن ۳۰ سالگی به بعد با کاهش تولید هورمون های بدن ، حجم واژن بانوان کم می شود و دچار شل شدگی می شود و حتی ممکن است در افرادی که زایمان نیز نداشته اند این اتفاق رخ دهد.شل شدن واژن می تواند در رابطه جنسی آن ها نیز تاثیر منفی ایجاد کند. بافت واژن مانند سایر اعضای بدن با افزایش سن دچار پیری می شود.افزایش وزن، چاقی و زایمان عواملی هستند که می تواند منجر به شل شدگی بافت واژن شود که باعث بی اختیاری ادرار یا افتادگی رحم می شود. برای حل این مشکل ها می توان از روش های جوانسازی واژن کمک گرفت.  در ادامه مطلب در رابطه با روش های جوانسازی واژن توضیحاتی داده شده است .

 

جوانسازی واژن با تزریق چربی

در این مورد چربی به واژن تزریق می شود که معمولا این چربی از بدن خود فرد گرفته می شود به همین دلیل،سلول های چربی به زودی از بین نمی رود و حاوی سلول هایی است که باعث جوانسازی واژن می شود. تزریق ژل به واژن از روش هایی است که نتایج آن مشابه تزریق چربی است تنها ماندگاری آن متفاوت است.

جوانسازی واژن با استفاده از لیزر

جوانسازی واژن با استفاده از لیزر کم شدن استروژن را با بازسازی دوباره کلاژن،رفع می کند.از این مورد همچنین برای برطرف کردن بی اختیاری ادرار استفاده می شود. این روش هیچ دردی ندارد و همیشگی است. مدت زمان انجام جوانسازی واژن با استفاده از لیزر بسیار کوتاه است و شخص می تواند بعد از اتمام کار، به کارهای روزانه خود رسیدگی کند. روش لیزر با استفاده از حذف سلول های مرده از روی پوست، پوست را سفیدتر می کند.

آیا جوانسازی واژن با لیزر درد دارد؟

جوانسازی واژن با لیزر درد بسیار کمی دارد.ممکن است برای شما از کرم بی حسی استفاده کنند.اگر پس از انجام دادن لیزر التهاباتی داشتید با گذاشتن تکه ای یخ، مشکل برطرف می شود.

فواید جوان سازی واژن با لیزر

 

 • درمان در زمان بسیار کوتاه
 • بدون بیهوشی
 • عوارض خاصی ندارد.
 • مناسب برای افرادی که تمایل به استفاده از داروهای هورمونی را ندارند .
 • رفع تیرگی
 • تنگ کردن واژن

 

جوانسازی واژن با استفاده از کربوکسی تراپی

 • در این روش با استفاده از سوزن هایی، دی اکسید کربن که یک نوع گاز غیرسمی است  وارد قسمت واژن می شود که منجر به اکسیژن رسانی بهتر و جوانسازی واژن می شود.

فواید کربوکسی تراپی

 • بهبود خونرسانی
 • یک راه حل مناسب برای جوانتر شدن واژن و به دلیل عروق جدیدی که ایجاد می کند باعث بهتر شدن بافت ها می شود.

 

در چه کسانی نباید کربوکسی تراپی انجام شود

 • بیماری های قلبی عروقی
 • کسانی که مشکل کلیه دارند
 • افرادی که سرطان دارند.

 

توصیه های پس از کربوکسی تراپی

 • از انجام فعالیت سنگین خودداری کنید.
 • تا ۱ روز از استخر استفاده نکنید.
 • التهابات پوستی واژن تا حدود نیم ساعت بعد از بین می رود.
 • بهتر است پس از آن استراحت کافی داشته باشید.
 • نتایج آن را نمی توانید فورا مشاهده کنید و باید صبر داشته باشید تا نتایج را مشاهده کنید.

 

جوانسازی واژن  با استفاده از پی آر پی

این روش تغییر عظیمی در مورد موضوع زنان ایجاد کرده است. روش پی آر پی برای جوانسازی قسمت های مختلف بدن انجام می شود.این روش برای رسیدن به ارگاسم در زنان بسیار موثر می باشد. پلاکت هایی که در خون موجود است منجر به جوانسازی می شود و سلول های جدیدی را می سازد و فرایندهایی روی پلاکت های خون انجام می دهند و سپس برای جوانسازی در واژن انتقال داده می شود و باعث بهبود آن می شود. کسانی که دچار بیماری های پوستی هستند و کسانی که پلاکت های آن ها دچار مشکل شده است، نباید روش پی آر پی را انجام دهند.

نتیجه تزریق پی آر پی

نتیجه تزریق پی آر پی در واژن پس از حدود یک ماه قابل مشاهده است.روش پی آر پی برای کسانی که پوست آن ها دچار صدمه شدیدی شده است مناسب نیست. با توجه به سلول های بدن هر فرد، نتیجه درمان پی آر پی نیز متفاوت است.کسانی که در سنین بسیار بالا هستند، اگر دچار بیماری های شدید باشند و تغذیه سالم نداشته باشند نتیجه خوبی از پی آر پی واژن نمی گیرند. این روش هزینه زیادی دارد. اما با بهبود مشکلات زنان منجر به آرامش آن ها می شود و برای زنان بسیار مفید می باشد.اگر تمایل دارید به راحتی به ارگاسم برسید این روش بسیار کمک کننده می باشد.

معایب پی آر پی

اگر پی آر پی به خوبی انجام نشود،احتمال دارد منجر به عفونت پوستی شود و مشکلاتی را برای فرد بوجود آورد.اما معمولا روش پی آر پی عوارض ویژه ای ندارد و دردسر خاصی برای فرد ایجاد نمی کند.

 

جوانسازی واژن با استفاده از RF

این روش به دلیل انرژی بالا و قابل کنترل بودن آن و اثر مفیدی که در کلاژن سازی دارد رضایت جنسی را بهبود می بخشد و منجر به بالا رفتن تعداد ارگاسم می شود. بیشتر افراد پس از حدود ۱۰ جلسه انجام rf، نتیجه خوبی از این کار می گیرند ودیگر نیاز به جراحی نمی باشد. انجام RF واژینال نباید در دوران پریود انجام شود. پس از اتمام کار، به راحتی می توانید به انجام کارهای روزانه خود برسید.اما بهتر است تا دو روز کارهای سنگین انجام ندهید.

نتیجه گیری: شما هم می توانید با درنظر گرفتن هر کدام از روش های جوانسازی واژن ، متناسب با درمان خود و با مشورت پزشک خود هر کدام از این روش ها را انجام دهید و از بهترین دکتر متخصص زنان ، دکتر میترا بهمن پور مشاوره بگیرید.

محبوب ترین عمل زیبایی واژن چیست ؟ قطعا یکی از عمل هایی زیبایی که نتایج خوبی را برای خانم ها به ارمغان می آورد لابیاپلاستی است . اما لابیاپلاستی چیست ؟

اگر تجربه عمل لابیاپلاستی داری نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

 

پاسخ

2 × پنج =