شماره های تماس (021) 22 17 90 70 - 22 17 50 70
(0912) 089 74 25
ساعات کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨
ساختمان خليج فارس

عکس تزریق چربی به لابیا

عکس تزریق چربی به لابیا ماژور

اگر سایت دکتر میترا بهمن پور را نگاهی انداخته باشید در رابطه با تزریق چربی به واژن و همچنین نحوه تزریق توضیحات کامل به شما داده شده است. با این حال اگر هنوز نمی دانید تزریق چربی به واژن برای چه امری انجام می شود و چه کمکی به جوانسازی واژن شما می کند می توانید با کلیک بر روی لینک زیر در رابطه با آن بیشتر بدانید.

تزریق چربی به واژن برای حجم دادن ( چاق شدن ) واژن

اما نکته مهمی که برای تمامی بانوان حائز اهمیت است نتیجه کار و همچنین ماندگاری این روش است .  همه خانم ها استرس دارند که آیا بعد از تزریق چربی ،  واژن آنها چاق می شود و از شکل چروک و کم حجم خارج می شود. ما عکس هایی از نتیجه تزریق را برای شما قرار می دهیم اما به علت محدود یت هایی که وجود دارد شما می توانید برای دیدن عکس های واقعی تزریق چربی به واژن به مطب دکتر میترا بهمن پور مراجعه کنید . تا قبل و بعد از تزریق را با یکدیگر مقایسه کنید.

تزریق چربی به واژن درد دارد ؟عکس واژن در حین تزریق چربی به واژن

عکس واقعی تزریق چربی به واژن

و اما برای اینکه نتیجه بهتری از این روش ببینید مراقبت های بعد از تزریق را رعایت کنید و در صورتی که با مشکلات جدی رو به رو شدید با پزشک خود ارتباط بگیرید.

تجربه تزریق چربی به واژن

امروز در کنار خانم عزیزی هستیم که دو هفته پیش از کشور عراق  برای انجام تزریق چربی اومده بودند ، ایشون تماس های متعددی با مطب داشتن و نگران سفتی لابیاها شده بودند که در ادامه علت سفتی لابیاها پس از تزریق چربی واژن و مراقبت های بعد از آن را بیان می کنیم.

  • پس از تزریق چربی به واژن شخص باید از کمپرس سرد استفاده کند
  • باسن بیمار باید در زمان استراحت باید بالاتر قرار بگیرد تا تورم ایجاد نشود ، قرار گرفتن باسن در زمان اسرتاحت باعث می شود که سریع تر تورم پس از تزریق چربی از بین برود .
  • در هفته های اول پس از تزریق چربی به لابیا به خصوص ۷ روز اول شخص نباید به مدت های طولانی بایستد ، یا مدت زمان طولانی را بنشیند ، زیرا سبب افزایش تورم ناحیه ژنیتال می شود .
  • در برخی از اشخاص در ماه اول پس از تزریق چربی دستگاه تناسلی حالت سفتی به خود می گیرد ، باید بیان کرد بانوان عزیز نباید نگران این امر باشند زیرا پس از رابطه خونی عروق لنفاوی و عروق خونی برقرار شود ، علاوه بر کاهش یافتن مقدار زیادی از تورم ، سفتی و حالت سنگ شدگی ناحیه تناسلی نیز از بین می رود .
  • پس از تزریق چربی شخص باید مصرف غذاهای فست فود به میزان قابل توجهی کاهش دهد ، غذاهای فست فود به دلیل اینکه نمک زیادی دارند باعث تورم لابیاها می شود .
  • یکی از نکات بسیار مهم که پس از تزریق چربی به واژن باید رعایت شود ، مصرف سبزیجات و میوه های تازه است ، این مواد سبب کاهش تورم لابیاها می شود .
  • مصرف  انجیر و آب آناناس تازه و انواع ویتامین C  هم کمک شایانی به کاهش تورم ها و کبودی های پس از تزریق می کند .

ماساژ ناحیه تزریق شده یکی از نکات مهم دیگری است که باید انجام شود ، از پایین به بالا با روغن بادام و روغن زیتون ناحیه باید ماساژ داده شود ، برخی از بانوان که تزریق چربی را انجام می دهند از گوله گوله شدن بافت شاکی هستند ، علت این امر عدم ماساژ لابیاها است زیرا تا یک ماه حتما باید ناحیه ماساژ انجام شود ، تا بافت با اصلاح نمیرد و حالت گوله گوله پیدا نکند .

در خصوص رفتن به باشگاه بانوان سوال دارند که چه مدت پس از تزریق چربی به واژن می توان به باشگاه رفت ، که در پاسخ به این سوال باید بیان کرد که رفتن به باشگاه و انجام ورزش های سنگین مانند اسب سواری ، بدنسازی و … تا یک ماه پس از عمل ممنوع است ، زیرا هر گونه فشار و ضربه به لابیاها سبب دفرمگی لابیاها می شود .

رابطه جنسی پس از تزریق چربی را باید تا یک ماه به تاخیر بیندازید تا زخم ها بهبود یابد .

مصرف داروها و پمادهای که جراح زیبایی زنان تجویز کرده است ، کمک شایانی به تسریع روند بهبودی می کند .

پاسخ

هفده − 13 =