شماره های تماس (021) 22 17 90 70 - 22 17 50 70
(0912) 089 74 25
ساعات کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب          تهران، ولنجك ، خیابان اصلی ولنجک
نبش خیابان 18 ، ساختمان خليج فارس ، واحد 208

پرینورافی با لیزر

با پرینورافی به جوانی قدم بگذارید

اغلب زنان با وارد شدن به سنین میانسالی تغییرات زیادی را در اندام خود تجربه می کنند، که گرچه ممکن است در پس آن اتفاقات خوشایندی نهفته باشد

ما از پدیده ای صحبت می کنیم که توجه به آن بالا بردن اعتماد به نفس بانوان را در پی دارد و بی توجهی به آن می تواند کلکسیونی از احساسات خودگریزی و خود نازیبا پنداری را ایجاد کند. یکی از این احساسات ناخوشاید متوجه اندام تناسلی بانوان است، که به موجب برخی اتفاقات به مرور زمان زیبایی خود را از دست داده و از شادابی آن کاسته می شود.

 

عکس پرینه-پرینه کجاست

اما چگونه می توان اثرات گذر زمان را از اندام زنانه زدود؟ آیا پیشرفت تکنولوژی و علوم پزشکی توانسته راه حل این مشکل را پیدا کند؟ شاید بزرگ ترین و هیجان انگیز ترین خبر برای کل بشریت یافتن اکسیر جوانی باشد و به وجود آمدن علوم نوین در زمینه تجدید جوانی بخشی کوچکی از آن اکسیر است.
بگذارید به بحث خودمان برگردیم، از جمله دستاوردهای علم پزشکی و تجهیزات آن پاک کردن گرد زمان از اندام انسان است، یکی از این تحولات را می توان در مطب های متخصصین زنان یافت. عمل های جراحی متنوعی در زیبا سازی اندام بانوان وجود دارد، که پرینورافی یکی از ده ها نوع آن است، اگر شما نیز در پی یافتن راهی در جهت زیباسازی اندام زنانه خود هستید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله، که توسط میترا بهمن پور جراح زیبایی زنان به نگارش در آمده با ما همراه باشید:

جراحی پرینورافی

 

جراحی پرینورافی یکی از چندین جراحی تنگی واژن است. این جراحی برای بانوانی پیشنهاد می شود که به دلایل مختلف نظیر رابطه جنسی طولانی مدت و یا زایمان های مکرر در آنها گشادی واژن به جود آمده است. مشکلات متعددی که مهمترین آن عدم لذت از رابطه جنسی و در پی آن احساس افسردگی است، منجر شده تا بانوان زیادی با انجام این جراحی دوران طلائی جوانی خود را دوباره تجربه کنند و خود را از احساسات ناخوشایند برهانند.

جراحی پرینه جهت ترمیم پرینه – حد فاصل رکتوم و مقعد- صورت می گیرد. اگر این ناحیه به دلایلی که در بالا گفته شد آسیب ببیند باعث ایجاد گشادی در واژن شده و موجب تغییر سایز آن می شود، لذا برای حل این مشکل اغلب زنان جراحی پرینورافی را انتخاب می کنند. در اغلب موارد با زایمان های مکرر پرینه دچار پارگی می شود.

پاره شدن پرینه بعد از زایمان

چگونگی جراحی پرینورافی

جراحی پرینورافی توسط لیزر صورت می گیرد، به این شکل که پزشک معالج بعد از انجام بیهوشی عمومی ساده و یا بی حسی موضعی اقدام به نزدیک کردن دیواره پشتی واژن می کند، باید توجه داشته باشید که این جراحی به سبب گشادی بخش بیرونی واژن بوده و تا عمق ۲ تا ۳ سانتی متری واژن نفوذ خواهد کرد، بنابراین اگر انتظار شما از این جراحی تنگی بخش داخلی واژن باشد به نتیجه ایده آل نخواهید رسید و باید از روش های دیگری نظیر تنگی واژن با نخ و یا واژینو پلاستی اسفاده کنید.

اگر این علائم را دارید پرینورافی به شما توصیه نمی شود:

• افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند.
• افرادی که قصد زایمان مجدد دارند.
• و افرادی که حساسیت خاصی را در ناحیه واژن خود دارا می باشند.

عوارض پرینورافی

تمامی جراحی های زیبایی و یا جراحی های ناشی از بیماری با عوارضی همراه خواهد بود، که پرینورافی نیز به عنوان جراحی زیبایی زنان از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین بهترین راه برای به حداقل رساندن عوارض این جراحی، پیدا کردن بهترین جراح زیبایی زنان است.

مراقبت های بعد از جراحی پرینورافی

۱٫ اولین و مهمترین مراقبت بعد از جراحی پرینورافی و تمامی جراحی های زیبایی واژن ، استفاده از ملین ها بعد از جراحی است ، چرا که ابتلا به یبوست دوره نقاهت سختی را برای شما به همراه خواهد داشت.
۲٫ با بلند نکردن اجسام سنگین می توانید از پارگی بخیه ها جلوگیری کنید.
۳٫ همانطور که می دانید استراحت بعد از جراحی نیز جز لاینفک مراقبت های بعد از عمل می باشد.

پاسخ