شماره های تماس (021) 22 17 90 70 - 22 17 50 70
(0912) 089 74 25
ساعات کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب          تهران، ولنجك ، خیابان اصلی ولنجک
نبش خیابان 18 ، ساختمان خليج فارس ، واحد 208

لیزر ژولیت

لیزر ژولیت

امروزه پیشرفت تکنولوژی و علم کمک شایانی در سلامت زنان داشته است ، یکی از لیزرهای بسیار مفید که در سلامت زنان نقش بسیار مهمی را ایفا می کند ، لیزر ژولیت می باشد ، با کمک لیزر ژولیت می توان جوانسازی واژن ، افتادگی واژن ، تنگ کردن واژن ، درمان بی اختیاری ادرار ، درمان مشکلات ارگاسم و بسیاری از موارد دیگر را انجام داد .

لیزر ژولیت باعث افزایش کلاژن سازی و الاستین می شود .

مدت زمان درمان با ژولیت

انجام لیزر درمانی با ژولیت معمولا ۱۵ الی ۲۰ دقیقه زمان می برد ، درمان با ژولیت معمولا نیاز به بی حسی ندارد ، اما در مواقعی که شخص بسیار حساس باشد ، از بی حسی موضعی برای او استفاده می شود.

در حین درمان با لیزر ژولیت بیمار هیچ دردی را احساس نمی کند ، بلافاصله پس از لیزر درمانی می تواند به سر کار بازگردد و فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرد .

نتیجه لیزر درمانی با ژولیت کی قابل مشاهده است ؟

دو هفته پس از لیزر درمانی با لیزر ژولیت بیمار می تواند نتایج آن را مشاهده نماید ، دو الی سه ماه بعد شخص می تواند حداکثر اثر لیزر ژولیت را مشاهده نماید .

تنگ کردن واژن با ژولیت

برای تنگ کردن واژن با ژولیت روش های مختلفی وجود دارد ، نظیر تنگ کردن واژن با جراحی ، تنگ کردن واژن با نخ ، تنگ کردن واژن با RF ، تنگ کردن واژن با ژولیت

در مرکز ما تنگ کردن واژن با لیزر را هم با لیزر مونالیزا و هم لیزر ژولیت انجام می دهیم ، بسته به وضعیت واژن هر شخص پس از معاینه تعیین می کنیم که کدام لیزر برای شخص استفاده شود .

تعداد جلسات تنگ کردن واژن با لیزر

معمولا تنگ کردن واژن با لیزر ژولیت نیاز به یک الی سه جلسه دارد ، در روش تنگ کردن واژن با لیزر نور لیزر به بافت واژن تابیده می شود و علاوه بر کلاژن سازی تنگ کردن واژن را انجام می دهد.

همزمان با تنگ کردن واژن با لیزر می توان درمان بی اختیاری ادرار را هم انجام داد .

پس از تنگ کردن واژن با لیزر نیاز به مراقبت خاصی نمی باشد .

مزایای لیزر ژولیت

این دستگاه بیشترین جذب را توسط آب دارد ، نسبت به دستگاه های دیگر اثربهتری بر روی واژن دارد که باعث افزایش کلاژن و الاستین سازی در مخاط واژن می شود.

این لیزر دارای سرهای یکبار مصرف می باشد که این امر سبب عدم انتقال بیماری به شخص دیگری می شود.

لیزر ژولیت نسبت به سایر لیزرها نیاز به تعداد جلسات کمتری دارد.

پاسخ