لابیاپلاستی تکنیکی مطمئن برای زیباسازی واژن

لابیاپلاستی بهترین روش برای کسانی است که از شکل ظاهری واژن خود نارضایتی دارند و دچار مشکلاتی نظیر خارش، عفونت و کاهش میل جنسی به دلیل فرم و شکل اندام تناسلی خود هستند. لابیاپلاستی، روش بسیار ساده و سرپایی است و تحت بی حسی موضعی انجام می شود، که البته در صورت تمایل می توان از بیهوشی نیز استفاده کرد.

 جهت انجام این روش، قسمت کوچکی از لابیا به آرامی و با دقت، جهت اصلاح مشکلات بیمار بریده می شود. در پایان، لبه های لابیا با بخیه های قابل جذب بسته خواهد شد.

با تنگ کردن واژن لذت جنسی خود را چند برابر کنید​

دلایل مختلفی مانند افزایش سن، چاقی و لاغری، روابط جنسی مکرر و … میتواند باعث گشادی واژن شود. شلی و گشادی واژن نه تنها موجب اختلال در روابط بین زن و مرد می شود، بلکه موجب بروز مشکلات دیگری مانند عفونت، بی اختیاری ادرار، افزایش ترشحات واژن می شود.

روش های متعددی برای تنگ کردن وازن وجود دارد که انتخاب بهترین آن ها با توجه به شرایط افراد و تحت نظر متخصص زنان و زایمان مورد نظر صورت می گیرد.

درمان تیرگی و روشن سازی ناحیه تناسلی

یکی از مواردی که سبب مراجعه به جراح زیبایی زنان می شود نارضایتی از رنگ ناحیه تناسلی می باشد، زیرا تیرگی این ناحیه موجب کاهش اعتماد به نفس و تاثیر منفی در روابط زناشویی افراد می گذارد، اما باید گفت امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی تیرگی ناحیه تناسلی به راحتی قابل درمان است و افراد می توانند بدون هیچ نوع استرسی به درمان زیبایی ناحیه تناسلی خود بپردازند. خوشبختانه روش های مختلفی برای سفید کردن واژن وجود دارد که پزشک بهترین آن را برای شما برمیگزیند.

برای مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه ها فرم زیر را پر کنید.

نشانی مطب: تهران، ولنجك ، نبش خيابان ١٨، ساختمان خليج فارس