دکتر میترا بهمن پور / دانستنی های درمانی / بررسی ویژگی ها و خدمات یک متخصص زنان خوب
۲۵ دقیقه
انتخاب متخصص زنان

بررسی ویژگی ها و خدمات یک متخصص زنان خوب

آنچه می خوانید...

قطعا شما هم با مشکلات زنانه مختلفی دست و پنجه نرم می کنید و به همین دلیل می خواهید پزشکی با تجربه را پیدا کنید که به او اعتماد داشته باشید و بتوانید از کمک خالصانه او بهره مند شوید. خواندن توصیه های لازم و دانستن این که چه ویژگی هایی را باید مورد توجه قرار دهید، می تواند به شما در یافتن متخصص زنان مناسب کمک کند؛ به همین دلیل در این مقاله از سایت کلینیک FCC می خواهیم همه ویژگی ها و خدمات یک دکتر متخصص زنان خوب را مورد بررسی قرار دهیم و بهترین دکتر زنان در تهران را به شما معرفی کنیم.

شما می توانید با کلیک روی موارد زیر به اصلی ترین بخش های این مقاله هدایت شوید:

خدمات پزشک
خدمات پزشک
پرسش و پاسخ
پرسش و پاسخ
ویژگی ها
ویژگی های متخصص

معرفی رشته تخصصی زنان و زایمان

زنان و زایمان شاخه ای از پزشکی است که به پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری های ناحیه تناسلی زنان، نظارت پزشکی بر بارداری، مراقبت های هنگام زایمان و دوره پس از آن و همچنین تشخیص و درمان ناباروری می پردازد. از دیگر اقداماتی که باید حتما توسط یک متخصص زنان و زایمان انجام شوند، جراحی های زیبایی ناحیه تناسلی است. بنابراین، بسیار مهم است که یک پزشک متخصص با تجربه و دارای اعتبار انتخاب شود.

تفاوت متخصص زنان و پزشک عمومی

یک متخصص زنان، بیماری های مربوط با اندام های تولید مثل زنان را درمان می کند. متخصص زنان و زایمان نوعی پزشکی تخصصی است که در بارداری و زایمان، تشخیص بیماری های دیگر زنان و عمل های زیبایی زنانه تخصص دارد. برای تبدیل شدن به یک متخصص زنان، فرد باید ابتدا 7 سال به عنوان پزشک عمومی آموزش ببیند و تبدیل به پزشک عمومی شود و سپس 4 سال دیگر در زمینه زنان و زایمان تحصیل کند.

تفاوت متخصص زنان و ماما

تفاوت ماما و متخصص زنان در دوره های تحصیلی گذرانده شده می باشد. ماما تنها برای امور قبل و بعد از بارداری آموزش دیده است و می تواند امور مربوط به دوران بارداری، مراقبت های لازم در زایمان و بعد از آن، کمک در زایمان، نحوه آموزش شیردهی را انجام دهد.

پزشک متخصص زنان، همان طور که در بالاتر هم توضیح داده شد در مرحله اول، آموزش پزشک عمومی خود را رد کرده و با تحصیل در زمینه آناتومی و اختلالات بدن زنان با بیماری آن ها آشنایی کامل پیدا کرده و به همین دلیل اشراف کامل و جامعی به بیماری ها و درمان آن ها دارد.

آیا وقت مراجعه به متخصص زنان رسیده است؟!

با انجام این آزمون بدانید که آیا نیاز به مراجعه به یک متخصص زنان و زایمان یا جراح زیبایی زنان دارید یا خیر.

1 / 4

دیگر از داشتن از رابطه جنسی لذت نمی برید.

2 / 4

آیا در بعضی از مواقع از واژن شما هوا خارج می شود؟

3 / 4

آیا ترشحات زیاد واژنی دارید؟

4 / 4

آیا بی اختیاری ادرار دارید؟

Your score is

The average score is 63%

0%

خدمات یک متخصص زنان و زایمان

همواره گفته و می گوییم که شاخه زنان و زایمان در پزشکی یکی از گسترده ترین بخش هاست. چرا که پزشکی که بورد تخصصی زنان و زایمان دریافت می کند، خواهد توانست در همه مسائل زیر به زنان در داشتن زندگی بهتر و آسوده تر کمک کند. اصلی ترین خدمات یک متخصص زنان و زایمان عبارتند از:

غربالگری و تشخیص بیماری ها

یکی از اصلی ترین خدمات و وظایف یک متخصص زنان، اقدام برای معاینه دقیق شما و تشخیص بیماری های موجود است. پیش از آن که برای حضور در اولین جلسه خود با یک متخصص زنان اقدام کنید، خوب است بدانید که معاینه شامل مواردی مانند غربالگری، ارزیابی بسیار دقیق و مشاوره، معاینه لگن و همچنین معاینه پستان ها، متناسب با سن بیمار، معاینه فیزیکی، از جمله اندازه گیری علائم حیاتی و مهم، شاخص توده بدن، لمس دقیق شکم و غدد لنفاوی در ناحیه اینگوینال و ارزیابی سلامت کلی است.

برای آزمایش غربالگری ممکن است، مجبور شوید آزمایشاتی مانند خون و ادرار را انجام بدهید. مراجعه منظم و مرتب به یک  متخصص زنان و زایمان خوب، شما را قادر می سازد تا در مورد نحوه حفظ سبک زندگی سالم و به حداقل رساندن خطرات سلامتی در هر سن و سالی مطلع باشید. سایر ارزیابی های سالانه سلامت می تواند شامل ماموگرافی، کولونوسکوپی، کولپوسکوپی، کنترل فشار خون، ایمن سازی و توصیه در مورد مصرف کلسیم و اسید فولیک باشد.

درمان مشکلات زنان

مشکلات و بیماری های بسیاری می توانند باعث کاهش کیفیت زندگی زنان شوند. اصلی ترین وظیفه یک متخصص زنان و زایمان خوب، بعد از تشخیص درست بیماری، در نظر گرفتن بهترین روش درمان و کاهش علائم آن است. روش های درمانی مختلفی برای بیماری ها و مشکلات مربوط به زنان وجود دارند که می توانند باعث افزایش تنش و استرس آن ها شوند.

اصلی ترین روش های درمان بیماری های زنانه عبارتند از درمان های دارویی، درمان های موضعی برای مشکلاتی مثل زگیل تناسلی یا عفونت های واژینال، درمان های جراحی (لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی و …) و درمان های لیزر محور. در صورت مراجعه به بهترین متخص زنان و زایمان، وابسته به مشکلی که برایتان پیش آمده است، مناسب ترین و موثر ترین روش درمانی پیشنهاد داده خواهد شد.

اقدامات زیبایی زنان

بسیاری از زنان به خاطر مشکلات ظاهری موجود در ناحیه واژن خود با مسئله کاهش اعتماد به نفس مواجه هستند. امروزه دیگر دفرمیتی های ناحیه تناسلی مشکلاتی نیستند که غیر قابل حل باشند و روش های مختلف تهاجمی و غیر تهاجمی برای رفع آن ها روی کار آمده اند. از مهم ترین خدماتی که یک متخصص جراحی زیبایی زنان می تواند برای افزایش زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی بانوان انجام دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لابیاپلاستی برای کاهش سایز (طول و عرض) لابیاهای واژن به روش های جراحی و یا با استفاده از لیزر

تنگ کردن واژن به روش های جراحی، با لیزر یا با استفاده از نخ برای افزایش احساس لذت جنسی در طول رابطه

سفید کردن واژن با لیزر برای کاهش میزان تیرگی ناحیه تناسلی بانوان و افزایش اعتماد به نفس

جوانسازی واژن با استفاده از دستگاه های مختلف لیزر برای افزایش طراوت و شادابی ناحیه تناسلی بانوان

تزریق ژل به واژن برای افزایش حجم کلیتوریس یا لابیاها و در نتیجه افزایش حس تحریک جنسی

تزریق چربی به واژن برای بالا بردن احساس جنسی بدون تحمل عوارض تزریق ژل و به طور طبیعی

اقدامات زیبایی زنان به طور همزمان – از آن جایی که جراحی های زیبایی واژن اقدامات سبکی هستند، شما می توانید به عنوان مثال، لابیاپلاستی را همزمان با تزریق چربی یا تنگ کردن واژن انجام دهید. با این کار خواهید توانست با یک تیر دو نشان بزنید و در یک جلسه چند مشکل خود را حل کنید.

انتخاب بهترین متخصص زنان برای انجام اقدامات جراحی یا غیر جراحی زیبایی زنان مهم ترین عامل موثر بر روی نتیجه این اقدامات است. شما با انتخاب چنین متخصصی خواهید توانست در جلسه مشاوره مورد معاینه قرار بگیرید تا مشخص شود به انجام کدام یک از کارهای زیبایی زنان نیاز دارید.

زایمان و نازایی

از گذشته تا به امروز، انجام اقدامات مراقبتی لازم در بارداری و کمک به داشتن زایمانی سالم و بدون درد سر اصلی ترین وظیفه یک متخصص زنان تلقی می شده است. امروزه درست است که این دسته از پزشکان خدمات متنوع تری را نسبت به گذشته ارائه می دهند، ولی همچنان به شما در داشتن تجربه ای عالی از بارداری و زایمان کمک خواهند کرد.

متاسفانه آمار نازایی در کشور ما روز به روز در حال افزایش است و این مسئله می تواند جنبه های مختلف فردی و اجتماعی زندگی افراد را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. یک متخصص زنان خوب فردی است که بتواند علاوه بر انجام همه اقداماتی که در بخش های بالایی ذکر کردیم، با استفاده از دانش، اطلاعات، تجربه و مهارت خود به شما در تشخیص و درمان ناباروری کمک کند.

ویژگی های بهترین متخصص زنان و زایمان

انتخاب یا عدم انتخاب یک متخصص زنان خوب تضمین کننده سلامت زنان است، این را به خاطر بسپارید و به همین دلیل، متخصص خود را به درستی انتخاب کنید. معیارهای اصلی انتخاب یک دکتر و جراح زیبایی زنان را در ادامه موورد بررسی قرار داده ایم. اصلی ترین نکات و ویژگی های مربوط به بهترین متخصص زنان عبارتند از موارد زیر:

انتخاب متخصص زنان

در کنگره ها و مجامع بین المللی او را می بینید!

امروزه یکی از اصلی ترین و مورد اطمینان ترین معیارهای تشخیص صلاحیت پزشکان، حضور آن ها در مجامع بین المللی است. علی الخصوص در بحث جراحی های زیبایی زنان، پزشکان و متخصصان ایران حرف های زیادی برای گفتن دارند. شما بهتر است پزشکی را برای خود انتخاب کنید که وی را در انجمن ها، نشست ها و کنگره های بین المللی و داخل کشور دیده اید.


دانش بالا و اخلاق حرفه ای

 طبیعتاً پزشک شما باید فارغ التحصیل دانشکده پزشکی باشد و از دانشکده زنان و زایمان فارغ التحصیل شود. وی همچنین باید به طور مداوم تحت آموزش دوره های اضافی قرار گیرد که باعث بهبود دانش می شود که پزشکان با هر ویژگی باید حداقل هر چند سال یک بار در این دوره ها شرکت کنند. متخصص باید در دوره های آموزش موضوعی شرکت کند و در کنفرانس ها نقش داشته باشد.


آگاهی بخشی به بیمار

پزشک باید بیمار را در مورد احتمال احساس ناخوشایند و دردناک هشدار دهد، تا زن بتواند از نظر روحی آماده شود. پزشک باید در مورد هر عملی به درستی توضیح دهد و هنگام تجویز دارو باید بیان کند که چرا این دارو را تجویز می کند و چه عواقب ناخوشایندی ممکن است رخ دهد. پزشک همچنین باید در مورد تشخیص و موارد ثبت شده در پرونده پزشکی اظهار نظر کند. اگر بیمار در مورد تشخیص یا درمان پرسشی دارد، پزشک باید به آن ها واضح پاسخ دهد.

 • وضعیت سلامتی بیمار را با اطمینان کامل حفظ می کند.
 • هدف از داروها را توضیح می دهد و بیان می کند برای چه مشکلی آن ها را تجویز می کند.
 • در صورت انجام جراحی های زیبایی واژن، تمامی عوارض و مراقبت های آن ها را توضیح می دهد.

آن ها بسیار توصیه می شوند

یکی از بهترین راه ها برای تشخیص این که ارزش دارد یک متخصص زنان و زایمان را ملاقات کنید این است که افرادی که به آن ها اعتماد دارید – مانند ارائه دهنده مراقبت های اولیه، دوستان و اقوام خود – آن پزشک را معرفی کرده باشند. هنگامی که او را انتخاب می کنید، در مورد عوامل مهمی مانند مهارت، تجربه و نحوه عملکرد پزشک اطلاعات کسب کنید.


آن ها نظرات خوبی دریافت می کنند

هنگامی که نام چند متخصص زنان را پیدا کردید، نظرات بیماران را در وب سایت های دارای رتبه بندی پزشکی بررسی کنید. این وب سایت ها از بیماران می خواهند که بر اساس معیار های زیر درباره پزشک نظر دهند. همچنین لیستی از نظرات و پیشنهادات بیماران و رتبه بندی پزشکان را مشاهده خواهید کرد. یکی دو بررسی منفی در بین بسیاری از موارد خوب احتمالاً جای نگرانی نیست اما ده ها نظرات ضعیف باید یک پرچم قرمز بزرگ باشد. در پادکست زیر می توانید نظر برخی بانوان ساکن شهر تهران درباره روند انتخاب یک متخصص زنان را بشنوید:


تجربه زیادی دارند

در حالی که در حال جستجوی آنلاین هستید، مدارک متخصص زنان را بررسی کنید. شما باید بتوانید بیوگرافی پزشک را در همان وب سایت هایی که نظرات ارائه می دهند و همچنین در وب سایت پزشکان پیدا کنید. شما همچنین باید موارد زیر را بررسی کنید:

 • آن ها چند سال تمرین کرده اند.
 • آن ها به کدام بیمارستان (ها) وابسته هستند.
 • جایی که پزشک به دانشکده پزشکی رفته و تحصیلات خود را به پایان رسانده است.
 • آیا آن ها شکایتی، مورد انضباطی، اقدامات یا قصوری که علیه آن ها باشد، دارند یا خیر.

در مورد تخصص پزشک نیز سؤال کنید. برخی ممکن است بیشتر روی زایمان تمرکز کنند، برخی دیگر روی بیماری های زنان و بعضی دیگر جراحی زیبایی. اگر از نظر یک بیماری خاص – مانند آندومتریوز – مورد ارزیابی قرار می گیرید، دریابید که پزشک شما در درمان آن چه تجربه ای دارد.


آن ها بیمه شما را قبول می کنند

هزینه پرداختی، هنگام انتخاب پزشک یک نکته بسیار مهم می باشد. اگر متخصص زنان از شبکه بیمه خارج است، باید هزینه مراقبت خود را از جیب خود پرداخت کنید. در ابتدای جستجو با شرکت بیمه خود به خوبی مشورت کنید تا ببینید کدام متخصص زنان و زایمان در منطقه شما در شبکه بیمه شما قرار دارند.


ارزش های شما برای او مهم است

متخصص زنان در مورد موضوعاتی نظیر جلوگیری از بارداری به شما مشاوره می دهد – بنابراین سعی کنید بفهمید که اوایل این موضوعات دید پزشک چگونه است. به این ترتیب، اگر موضع مخالف شما داشته باشند، مجبور نیستید با یک وضعیت ناراحت کننده کنار بیایید. همچنین تمیز و زیبا بودن فضای مطب نیز یکی از فاکتورهایی است که نشان دهنده اهمیت شما برای پزشک است. در ادامه می توانید تصویر زیبایی از فضای انتظار مطب دکتر بهمن پور را ببینید:

مطب دکتر بهمن پور

آن ها توانایی بالینی خوبی دارند

شما پزشکی می خواهید که هم حرف های شما را بشنود و هم به گفته های شما احترام بگذارد. بهترین متخصص های زنان سفارش یا تبلیغ نمی کنند – آن ها در یک ارتباط دو طرفه باز هستند و درمان بیمار برای آن ها مهم است. پس می توان گفت که یک متخصص زنان و زایمان خوب به واسطه توانایی هایش مورد توجه قرار خواهد گرفت.


دسترسی راحت به مطب

همچنین موقعیت مطب متخصص زنان را در نظر بگیرید. اگر به یک بیماری مزمن مبتلا هستید، ممکن است مجبور باشید با نظم خاصی به آن جا بروید. در ادامه می توانید آدرس مطب دکتر میترا بهمن پور را مشاهده کنید:

مطب دکتر بهمن پور

انجام اقدامات جراحی و زایمان در بهترین بیمارستان یا کلینیک

بیمارستان شما بیمارستانی می باشد که برای انجام آزمایش ها یا درمان مرتبط با سلامت باروری به آن مراجعه خواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که بیمارستانی که پزشک شما به آن وابسته است استانداردهای با کیفیت بالا را دارا می باشد. سازمان تحقیقات و کیفیت بهداشت توصیه می کند هنگام ارزیابی بیمارستان، اقدامات زیر را بررسی کنید:

 • بررسی عفونت یا عوارض پس از جراحی در بیماران
 • نرخ مرگ و میر برای انواع مختلف شرایط و موقعیت ها
 • بررسی بیماران در مورد مراقبت و خدماتی که آن ها دریافت می کنند.

روش های پیدا کردن بهترین متخصص زنان

شاید شما هم از خود پرسیده باشید که چگونه باید یک متخصص زنان مناسب را پیدا کنید و چگونه باید مطمئن شوید که پزشک انتخابی شما دارای ویژگی های مورد نظر و استاندارد شما هست یا خیر؟ چگونه می توانید بفهمید که این متخصص شما یک پزشک حرفه ای است؟ چند نظر و توصیه متفاوت از دوستان یا شبکه های اجتماعی درباره او شنیده ایم؟ در ادامه اصلی ترین روش های یافتن یک متخصص زنان و زایمان خوب را مورد بررسی قرار داده ایم:

پرس و جو از دوستان و آشنایان

یکی از مطمئن ترین راه ها برای پیدا کردن یک متخصص زنان و زایمان خوب، پرس و جو کردن از دوستان و آشنایان است. شما می توانید با گوش سپردن به تجربه های یکی از اطرافیان خود درباره مراجعه به دکتر زنان از وی در روند انتخاب پزشک کمک بگیرید.


جست و جو در گوگل

یکی دیگر از روش های پیدا کردن یک متخصص زنان خوب و مناسب برای مشکلی که دارید، آن است که در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری به گشت و گذار بپردازید. شما همچنین می توانید با بررسی وبسایت پزشک مورد نظر خود اطلاعات لازم را کسب کنید.


چه انتظاراتی باید از اولین مراجعه به دکتر زنان داشته باشید؟

در نظر بگیرید که اگر این اولین ملاقات یک خانم با متخصص زنان باشد، او ممکن است فقط با پزشک صحبت کند، برخی اطلاعات عمومی و مهم در مورد سلامتی را به دست آورد و بفهمد در آینده چه انتظاری دارد. در هر ویزیت با متخصص زنان، لازم به یادآوری است که:

 • یک گزارش صادقانه و واضح از نگرانی های مربوط به سلامتی و زندگی شما، به پزشک زنان ایده بهتری از وضعیت و موقعیت شما می دهد و آن ها را قادر می سازد تا بیشتر و بهتر به شما کمک کنند.
 • معاینات زنان، از جمله پاپ اسمیر، ممکن است برای شما ناخوشایند باشد اما معمولاً دردناک و سخت نیست.
 • قبل از مراجعه، بهتر است موهای ناحیه را از بین برد.
 • بوی بد واژن طبیعی نیست. این مسئله مشکلی را نشان می دهد، متخصص زنان باید این موضوع را بررسی کند.
 • بهتر است از انجام هر گونه فعالیت های جنسی، از جمله استفاده از دوش واژن یا استفاده از تامپون به مدت 48 ساعت قبل از معاینه زنان خودداری نمایید.

کلام پایانی

با توجه به توصیه های اقوام، دوستان، آشنایان، همکاران، یک متخصص زنان می توان یافت. اما باید درک کنید که همه نظر و نیازهای خاص خود را دارند و همیشه نظرات شما با هم منطبق نیستند. بنابراین، شما باید پزشک خود را انتخاب کنید و شاید در اولین تلاش موفق نشوید، فقط به جستجو ادامه دهید تا آن که متخصص زنان و زایمان خوبی را پیدا کنید.

به یاد داشته باشید که به پزشک خود اعتماد کنید. هنگام مراجعه به یک کلینیک یا مطب پزشک خصوصی، باید درک کنید که یک متخصص زنان فقط یک شخص نیست، بلکه پزشکی است که برای دستیابی به تخصص راهی طولانی پیموده است. بنابراین، شما باید به او اعتماد کنید، زیرا سلامت شما به او بستگی دارد.

برای درک این مسائل، لازم است درک کنیم که بدن زن یک مکانیسم پیچیده دارد، برای عملکرد آن، یک زن باید دائماً وضعیت عمومی خود را کنترل کند و مهم است که شروع به انجام آن از کودکی باشید. بیشترین توجه به عملکرد سیستم تولید مثل زنان باید با شروع چرخه قاعدگی باشد. اولین مراجعه به متخصص زنان مهم است.

سوالات پر تکراری که از ما می پرسید

در ادامه لیستی از سوالات پر تکراری که به وفور در سایت کلینیک FCC از دکتر میترا بهمن پور، متخصص زنان در تهران پرسیده می شوند را مورد بررسی قرار داده ایم و برای هر کدام پاسخ علمی و درستی ارائه کرده ایم. با کلیک روی هر سوال خواهید توانست پاسخ مربوط به آن را بخوانید.

راه های سوال پرسیدن از دکتر میترا بهمن پور

روش های مختلفی برای مطرح کردن سوالات شما در حوزه زنان و زایمان با دکتر میترا بهمن پور، متخصص این حوزه وجود دارند که در ادامه همه آن ها را مورد بررسی قرار داده ایم تا بتوانید به کمک این راهکارها پرسش های خود درباره مسائل و مشکلات مختلف زنان و زایمان را بپرسید و پاسخ مرتبط با هر یک را از متخصص بگیرید. اصلی ترین روش های سوال پرسیدن از دکتر بهمن پور عبارتند از:

کامنت کردن سوالات در سایت

اصلی ترین روش پرسیدن سوال از دکتر بهمن پور، کامنت گذاشتن زیر مقالات وبسایت ایشان است. شما می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید و به بخش کامنت گذاری در انتهای همین مقاله هدایت شوید.

دایرکت یا کامنت اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران شناخته می شود. بنا بر این طبیعی است که پزشکان حوزه های مختلف در آن به فعالیت بپردازند و از این طریق با افراد مختلف جامعه ارتباط برقرار کنند. یکی دیگر از روش های پرسیدن سوالات از دکتر بهمن پور، بازدید از صفحه اینستاگرام ایشان و مطرح کردن پرسش ها در دایرکت اینستاگرام یا کامنت گذاری زیر پست های پیج است. با کلیک روی تصویر زیر به صفحه اینستاگرام دکتر بهمن پور هدایت می شود.

اینستاگرام دکتر بهمن پور

تکمیل فرم زیر

شما می توانید با تکمیل فرم زیر، حوزه مربوط به پرسش خود را انتخاب کنید و سپس متن آن را برایمان بنویسید. پرسش شما در اسرع وقت بررسی و پاسخ داده خواهد شد. حتما شماره موبایل خود را وارد کنید تا از جدید ترین اخبار کلینیک FCC با خبر شوید.

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
موضوع سوال خود را مشخص کنید.
پرسش خود را بنویسید
ارسال شد. با شما در ارتباط خواهیم بود.
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.
drmitrabahmanpour

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی یکی از مولفین موسسه رهپویان شریف نویسنده و آموزش دهنده موسسه رهپویان شریف استادیار دانشگاه ارائه دهنده پنج کنگره ی زنان و زایمان کشور رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشیابی دانشجویان دارای مدرک جراحی های زیبایی و ترمیمی زنان از آکادمی آمریکایی جراحی زیبایی زنان American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

38 پاسخ
 1. سلام من تا به حال نمی دونستم چه معیارهایی رو باید در تشخیص متخصص زنان و زایمان خوب در نظر بگیرم. ممنون که همه اطلاعات لازم رو توی سایتتون آوردین.

 2. سلام من دو ساله مشکل عفونت شدید دارم پیش هر متخصص زنانی که رفتم جواب نگرفتم. شما میتونید کمکم کنید؟

  1. ممنون از مقاله مفیدتون من تنبلی تخمدان دارم بی نظمی پریود الان چند وقتی درد رحم دارم مثل درد پریود گرفتگی نیست درد کل زیرشکمم میپیچه خیلی نگرانم

  2. من بعد از هر بار نزدیکی به طرض وحشتناکی درد درناحیه شکمم احساس میکنم دلیل شو میشه برام بگید؟

  3. خانوم دکتر زیرشکمم بسیار درد میکنه رفتم سونوگرافی و دکتر زنان میگن هیچی نیست علتش نمیدونم چیه

  1. با سلام
   اگر پزشک فلوشیپ خاصی داشته باشد. ممکن است هزینه ویزیت متفاوتی دریافت کند. در غیر این صورت، هزینه ویزیت معمول متخصصان زنان بر اساس تعرفه تعیین می شود.

 3. اخلاق، دلسوزی و شکیبایی هم در انتخاب پزشک زنان بسیار موثره.
  من در ماه های آخر بارداری ناچار به تعویض دکترم شدم و خداروشکر دکتر دومی که پیششون رفتم بسیار دلسوز و کاربلد بودند.

 4. سپاس از این مطلب مفیدی که در اختیارمون گذاشتین، ان شاالله تمام خانم های باردار بتونن بهترین همراه رو برای گذروندن این دوران پیدا کنند.

 5. خانوم دکتر زیرشکمم بسیار درد میکنه رفتم سونوگرافی و دکتر زنان میگن هیچی نیست علتش نمیدونم چیه

 6. دکترعزیز من قبل از یائسگی فیبروم داشتم ولی دکتر گفتند که بعداز یائسگی فیبروم رحم ازبین می‌ره ،البته من درست ۴۸یائسه شدم والان ۵۰سال دارم آیا این گفته صحت داره یا احتیاج داره تحت نظر باشم ؟ممنون

 7. مرسی از توضیحاتتون من همیشه ته گوشم نزدیک به مرده تیر های شدیدی میگیره ایا عفونت دارد؟

 8. سلام من تا به حال نمی دونستم چه معیارهایی رو باید در تشخیص متخصص زنان و زایمان خوب در نظر بگیرم. ممنون که همه اطلاعات لازم رو توی سایتتون آوردین.

 9. ممنون از مطلب مفیدی که مطرح کردین، اکثر متخصصان زنانی که بنده باهاشون برخورد داشتم بسیار مهربان و دلسوز بودند اما تعداد کمی هم هستند که اخلاق خوبی ندارند و تنها به دنبال گرفتن حق ویزیت هستند.

 10. وقتس که ازمایش غربالگری میدیم دیگه نیاز ب تست خون و ادرار نداریم در زمان بارداری؟

 11. سلام وخسته نباشید
  واکسن های‌گارداسیل ک در کلینیک های زیبایی زده میشن مشکلی ندارن ؟یا باید حتما توسط پزشک زنان انجام بشه؟

 12. من اکثر مواقع احساس عادت ماهانگی دارم ۷ ساله ازدواجم گذشته هم عصبی میشم هم دردای عادت ماهانگی رو ۱۰ روز بعد از پریودم دارم اما همه میگن عادیه آزمایش هورمونم دادم سونو هم رفتم

 13. من واقعا نمیدونستم معیار هایی که برای انتخاب پزشک هست انقدر متفاوت وانقدر مهمه همیشه فکر میکردیم هر جایی که اطرافیانمون میرن لابد خوبه اما اینجا فهمیدم حد اقل از الان به بعد باید چکار کنم
  متشکرم از متن بینظیرتون واینکه یه راهنمایی میشه بدین که چجوری پزشک هایی که توی کنگره های بین المللی شرکت میکنن یا نه رو متوجه بشیم؟
  خب قطعا اگه نرن نمیگن نمیریم پس ما چجوری باید متوجه بشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *