شماره های تماس (021) 22 17 90 70 - 22 17 50 70
(0912) 089 74 25
ساعات کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب          تهران، ولنجك ، خیابان اصلی ولنجک
نبش خیابان 18 ، ساختمان خليج فارس ، واحد 208

تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با نخ

قبل از اینکه در خصوص تنگ کردن واژن توضیحاتی را بدهیم به این امر می پردازیم اصلا چرا گشادی واژن رخ می دهد ؟ بارها بارها به مطب دکتر بهمن پور مراجعه می شود و این سوال مطرح می شود که دکتر چرا واژن من گشاد شده ؟ اما مهم ترین علل گشادی واژن بیان می کنیم :

  • زایمان متعدد طبیعی
  • زایمان های سخت طبیعی
  • بالا رفتن سن
  • شل شدگی عضلات کف لگن

اما گشاد شدن واژن و مشکلات آن …

آیا می دانید که گشادی واژن در رابطه زناشویی شما هم تاثیر دارد ؟

آیا می دانید که یکی از علت های عفونت واژن گشادی واژن است ؟

خوب احتمالا در ذهن شما این سوال ایجاد می شود ؟ برای درمان گشادی واژن باید چیکار کنم ؟

بهتر است بدانید که گشادی واژن را می توان به روش های مختلفی درمان کرد.

انواع روش های تنگ کردن واژن

در این مطلب تنگ کردن واژن با نخ را شرح می دهیم ، اگر به دنبال کسب اطلاعات در خصوص سایر روش های تنگ کردن واژن هستید ، سایر مقالات سایت را مطالعه نمایید .

تنگ کردن واژن با نخ

در روش تنگ کردن واژن با نخ جراح زیبایی زنان به کمک نخ های واژینال عضلات کناری واژن بالا می کشد ، در اصطلاح لیفت واژن را انجام می دهد ، در مواردی که گشادی واژن بیش از حد باشد ، دهانه ی واژن را هم بالا می کشد .

این نخ ها توسط پوست به شکل کامل جذب می گردد ، به دلیل دندانه های که دارند کلاژن سازی هم در ناحیه تناسلی رخ می دهد که جوانسازی واژن را هم شامل می شود.

 

امروز شرح حال یکی از بیماران عزیزمون داریم  که به دلیل زایمانی که داشته اند دچار بدشکلی  ورودی واژن بودند ، جراحی تنگ کردن واژن ایشون رو در مطب انجام دادیم ، از خود بیمار می پرسیم که در حین جراحی درد داشته اند یا خیر ، دوست عزیز شرح حالتون در زمان عمل تنگ کردن واژن بفرمایید ؟ ( جراحی بیمار یک ساعت تموم شده )

آیا درد داشتین ؟

پاسخ بیمار

دکتر جان من اوایل انقدر ترس و استرس داشتم که منصرف می شدم از جراحی ، فیلم های شما رو داخل اینستاگرام دیدم که تصمیم گرفتم جراحی انجام بدم ، صبح مشاوره شدم ، بعد از انجام آزمایش ها شما زحمت کشیدید جراحی برام انجام دادید ، در خصوص درد با توجه به اینکه من آستانه دردم پایین هست ، درد کمی احساس کردم اما خواهرم که این جراحی انجام داده بود پیش شما ، هیچ دردی نداشته است .

الان که جراحی شما تمام شده ، بد شکلی که بیرون واژن شما وجود داشت ، برطرف شده ؟

پاسخ بیمار

بله دکتر جان از شکل بیرونی واژن راضی هستم ، اما نگران این تورم هستم ، آیا این تورم از بین میره ؟

پاسخ دکترمیترا  بهمن پور

عزیزم نگران تورم ناحیه تناسلی نباشید ، زیرا این تورم بعد از مدتی از بین میره ، به شما توصیه می کنم که آب آناناس ، انواع ویتامین C  بخورید ، تا تورم سریع تر از بین بره .

یکسری قرص برای شما نوشتم که به کاهش تورم ها کمک می کنه ، اگر سیگار می کشید تا سه هفته کشیدن سیگار ترک کنید تا سبب خونریزی و افزایش تورم نشود .

عزیزم مدت زمان تنگ کردن واژن شما چقدر طول کشید ؟

دکتر جان اگر اشتباه نکنم نیم ساعت ، چهل و پنج دقیقه شد ، فکر نمی کردم 10 دقیقه بعد از عمل بتونم با شما به این راحتی و بدون درد بتونم صحبت کنم .

تاثیر نخ واژینال بر واژن

تاثیرات نخ واژن به دو صورت است ، یکی اینکه همان لحظه شخص متوجه تغییرات می گردد در اصطلاح مکانیکال است ، این نخ ها معمولا جهت زیبایی بیشتر استفاده می شود و شخص در همان لحظه متوجه تغییرات می گردد .

سری دوم نخ ها که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، نخ های واژینال می باشد که به دلیل داشتن دندانه های که در سر آنها تعبیه شده ، در ناحیه تناسلی واکنش التهابی ایجاد می کند ، که سبب فیبروز می گردد ، در نتیجه قوام واژن بیشتر می شود و به سبب نزدیکی بافت های واژن به هم علاوه بر تنگ کردن واژن ، سفتی و قوام واژن هم ایجاد می شود.

fccclinic

مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

2 × 3 =