شماره های تماس (021) 22 17 90 70 - 22 17 50 70
(0912) 089 74 25
ساعات کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب          تهران، ولنجك ، خیابان اصلی ولنجک
نبش خیابان 18 ، ساختمان خليج فارس ، واحد 208

لابیاماژور پلاستی

لابیاماژور و یا لابیا مینور در کدام بخش از دستگاه آلت تناسلی زنان قرار دارد؟

خیلی از خانم ها دقیقا نمی دانند که اسم اجزای آلت تناسلی شان چه نامی دارد ، حتی اصلا ظاهر این قسمت برایشان مهم نیست و شاید تنها هر از چند گاهی به شیو کردن این قسمت بپردازند .

و اما بالعکس

خیلی از خانم ها هم هستند که ظاهر این قسمت برای آنها بسیار حائز اهمیت است . باید بدانید ظاهر این قسمت از بدن در هر شخصی متفاوت است . شما تنها زمانی می توانید از ظاهر این قسمت ایراد بگیرید که واقعا شکلی غیر نرمال داشته باشد ، یا از لحاظ فیزیکی شما را آزار می دهد  و یا اینکه اعتماد به نفس شما را به قدری پایین آورده باشد که رابطه جنسی شما را مختل کرده است. اما در ابتدا در شکل زیر ببینید که لابیا مینور و لابیا ماژور تا چه اندازه در ظاهر و نمای بیرونی آلت تناسلی شما نقش دارند.

 

عکس لابیا ماژور و لابیا مینورلابیا مینور

لابیا مینورها که در بین دو لابیا ماژور قرار دارند ممکن است به دلایل مختلف مانند افزایش سن ، عوامل ژنتیکی ، ورزش کردن و … به یک یا چند مشکل مانند ظاهر چروک خورده ، سایزبزرگ ، عدم تقارن و آویزان بودن دچار شوند. که با جراحی لابیامینورپلاستی این مشکلات برطرف خواهند شد.

لابیاماژور

از جمله مشکلاتی که خانم ها در لابیاماژور خود دارند چروک های زیاد و کم حجم بودن آن است . البته این ها از شایع ترین معضلاتی هستند که خانم ها بیان می کنند . لابیاماژور ها هم ممکن است سایز بزرگ داشته باشند و به حالت آویزان در بیایند که در شکل زیر می توانید ببینید

لابیا ماژور بزرگ ، آویزان و چروک خورده

در ابتدا به تعریف عمل لابیاپلاستی می پردازیم ودر ادامه به اینکه چرا لابیاماژور را باید جراحی کرد؟ با جراحی لابیاماژور چه مشکلاتی برطرف می شود را بیان می کنیم .

لابیاپلاستی چیست؟

این عمل بر روی لبه های دستگاه تناسلی بانوان انجام می شود ، در واقع عمل زیبایی دستگاه تناسلی بانوان است که بیشتر جنبه زیبایی دارد اما دربرخی از مواقع  عمل لابیاپلاستی جنبه درمانی هم پیدا می کند .

این عمل در مطب و به شکل سرپایی انجام می شود که نیازی به بی هوشی ندارد وبا بی حسی قابل انجام است .

برای اینکه اطلاعات بیشتری در رابطه با جراحی لابیاپلاستی و مراقبت های آن پیدا کنید لینک زیر را کلیک کنید.

عمل لابیاپلاستی

لابیاماژور چیست

لابیاماژور دو لایه پوستی که از بخش پرینه تا بخش تپه ونوس استخوان شرمگاهی قرار دارد ، را لابیاماژور می گویند ، از وظایف لابیاماژورها می توان به حفاظت نواحی داخلی دهانه واژن و بخش های حساس داخلی دستگاه تناسلی بانوان اشاره کرد .

این سوال مطرح می شود که چرا جراحی لابیاماژور انجام می شود؟

در برخی از بانوان فاصله لابیاماژور ها از هم زیاد است ویا دراین بخش افتادگی شدید وجود دارد ، که دراثر کاهش وزن شدید یا پس از زایمان طبیعی و یا به صورت ژنتیک این امر رخ داده است که از نظر ظاهری دستگاه تناسلی بسیار زشت می شود و این عوامل باعث می شود که شخص از نظر رابطه جنسی دچار مشکل شود و تمایلی به نزدیکی نداشته باشد .

یکی از نکاتی که همیشه جراح زیبایی زنان به بانوان توصیه می کند، عدم استعمال دخانیات است زیرا استعمال دخانیات و سیگار یکی از عوامل افتادگی لابیاها می باشد .

برطرف کردن مشکلات لابیاماژور

در مواقعی که در لابیاماژورها چین و چروک وافتادگی پوست اتفاق افتاده باشد ، معمولا جراح زیبایی زنان بهترین درمان را استفاده از فیلر می داند.

فیلر چیست ؟

فیلر در واقع تزریق چربی و یا تزریق ژل است که جراح زیبایی زنان برای ایجاد حالت پرکنندگی در لابیا ماژورها از آن استفاده می کند .

در چه مواقعی جراحی لابیاماژور انجام می شود؟

اگر چین و چروک زیاد باشد و یا افتادگی پوست بیش از حد باشد ، جراح برای درمان مشکلات لابیاماژورها روش جراحی را پیشنهاد می کند.

جراحی لابیاماژورپلاستی

با انجام جراحی لابیاماژور می توان چین و چروک اضافه وافتاده لابیاها را اصلاح کرد ، با انجام این جراحی به دلیل حذف بخش های اضافی لابیاها حس جنسی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد .

لابیاماژورپلاستی

دکتر میترا بهمن پور جراح زیبایی زنان جراحی لابیاماژور را مطابق با تکنیک های روز دنیا انجام می دهند .

ایشان با شرکت در کنگره های مختلف جراحی زیبایی زنان ،تمامی تلاش خود را می کنند که تا بهترین خدمات و تکنیک های روز دنیا را برای بانوان سرزمینمان ارائه دهند.

fccclinic

مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

14 + 17 =