دکتر میترا بهمن پور / لابیاپلاستی / لابیاپلاستی در مشهد
۴ دقیقه
لابیاپلاستی در مشهد

لابیاپلاستی در مشهد

آنچه می خوانید...

لابیاپلاستی در مشهد

خیلی از بانوان هنوز آگاهی ندارند که می توان بسیاری از مشکلات ظاهری آلت تناسلی که در روحیه فرد تاثیر به سزایی دارد را   با روش های مختلف از بین برد.اما منظور از مشکلات ظاهری چیست ؟ بهتر است در ابتدا با آناتومی آلت تناسلی بیشتر آشنایی پیدا کنید.

بخش عمده و خارجی آلت تناسلی از لابیاها تشکیل شده است . لابیاهای بزرگ که رویش مو هم در این قسمت رخ می دهد و دو لابیای کوچک که در داخل لابیای بزرگ قرار دارند. خیلی از خانم ها لابیاهای آویزان ، نامتقارن و تیره دارند و یا اینکه تناسبی بین لابیای بزرگ و لابیای کوچک وجود ندارد و حتی بانوانی که به طور مادرزادی برخی از قسمت ها خیلی کوچک و یا خیلی بزرگ می باشد. اما چاره چیست؟

عمل لابیاپلاستی علاوه بر اینکه یکی از جراحی های محبوب می باشد ، یکی از جدیدترین جراحی های عمل زیبایی واژن می باشد ، در عمل لابیاپلاستی تخصص و تبحر جراح باعث  رضایت شخص از عمل زیبایی واژن می شود  و نقص هایی که در لابیا وجود دارد برطرف خواهد شد.

لابیاپلاستی در مشهد

دکتر میترا بهمن پور در تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .بیمارانی که از مشهد قصد انجام این جراحی را دارند در ابتدا می توانند تلفنی با دکتر بهمن پور جراح لابیاپلاستی هماهنگ کنند تا پروسه عمل از معاینه و آزمایشات تا جراحی زمان کمتری ببرد. برای تعین وقت و هماهنگی می توانید با شماره 22175070 تماس حاصل فرمایید.

عمل لابیاپلاستی چیست

عمل زیبایی لابیاها سبب تقارن و زیبایی دستگاه تناسلی می شود ، در بانوانی که لابیاهای آویزان و چروکیده دارند به کمک عمل لابیاپلاستی می توان از سایز لابیاها کاسته و بخش های اضافه را حذف نمود .

لابیاپلاستی در مشهد

بارها مراجعه کنندگان مطب دکتر میترا بهمن پور این سوال را می کنند که علت لابیاهای بزرگ و آویزان چیست ؟ در ذیل به بیان این موضوع می پردازیم :

علت لابیاهای بزرگ

 • بارداری
 • ژنتیک
 • رابطه جنسی متعدد
 • افزایش سن
 • اسب سواری
 • دوچرخه سواری
 • و…

از شهر زیبای مشهد روزانه با مطب دکتر میترا بهمن پور  تماس گرفته می شود و در خواست مشاوره در این خصوص را دارند ، شما عزیزان با شماره تماس ذیل می توانید جهت مشاوره رایگان عمل لابیاپلاستی تماس اقدام بفرمایید :

شماره تماس : 09120897425

آیا عمل لابیاپلاستی عوارضی دارد ؟

متاسفانه برخی دیدگاه اشتباهی دارند که عمل زیبایی لابیاها ممکن است ، سبب کاهش میل جنسی شود ، نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که تخصص و تبحر جراح بسیار مهم می باشد تا به غدد لنفاوی آسیبی وارد نشود ، در برخی از موارد ممکن است که شخص پس از رابطه جنسی برای مدت بسیار کوتاهی دچار تورم و یا خونریزی پس از عمل شوند که جای نگرانی نمی باشد و این عوارض جانبی پس از مدت زمان کوتاهی برطرف می شود .

در صورتی که دارای ترشحات بو دار و رنگی بودید حتما باید به جراح خود مراجعه نمایید .

عمل لابیاپلاستی چگونه انجام می شود ؟

عمل لابیاپلاستی با بی حسی موضعی انجام می شود ، معمولا یک الی یک ساعت و نیم نیاز به زمان دارد ، در مواقعی که شخص بخواهد بدون جای بخیه باشد عمل لابیاپلاستی با لیزر انجام می شود ، اگر سایز لابیاها بزرگ باشد ، نمی توان عمل لابیاپلاستی با لیزر را انجام داد .

مراقبت های قبل از عمل لابیاپلاستی

 1. مصرف سیگار باید دو الی یک هفته قبل از عمل ترک گردد .
 2. مصرف الکل را باید دو هفته قبل از عمل ترک نمایید.
 3. برخی از داروها سبب افزایش خونریزی حین عمل می شوند ، بنابراین باید مصرف برخی از قرص ها و داروها را قطع نمایید .
 4. شخص 24 ساعت قبل از عمل نباید نزدیکی داشته باشد .

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

 1. مصرف به موقع داروها
 2. عدم مصرف سیگار
 3. استفاده از مواد غذایی فیبر دار
 4. عدم نزدیکی تا یک ماه
 5. رعایت بهداشت

بانوانی که از شهر مشهد مراجعه می کنند ، باید یک روز جهت مشاوره و آزمایشات در تهران باشند و یک روز هم جهت انجام عمل در تهران مستقر باشند .برای هماهنگی بیشتر با شماره تلفن 09120897425تماس بگیرید

drmitrabahmanpour

دکتر میترا بهمن پور

جزو نفرات برتر بورد کشور عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا دارای چندین مقاله معتبر خارجی و ایرانی یکی از مولفین موسسه رهپویان شریف نویسنده و آموزش دهنده موسسه رهپویان شریف استادیار دانشگاه ارائه دهنده پنج کنگره ی زنان و زایمان کشور رتبه استاد برتر از نظر نمره ارزشیابی دانشجویان دارای مدرک جراحی های زیبایی و ترمیمی زنان از آکادمی آمریکایی جراحی زیبایی زنان American Academy of Aesthetic Gynecologic Surgery

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *