شماره های تماس (021) 22 17 90 70 - 22 17 50 70
(0912) 089 74 25
ساعات کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب          تهران، ولنجك ، خیابان اصلی ولنجک
نبش خیابان 18 ، ساختمان خليج فارس ، واحد 208

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر

برخی از دفورمیتی های ناحیه تناسلی نظیر لابیاهای بزرگ ، افتاده ، چین و چروک بیش از حد لابیاها ، نامتقارنی لابیاها باعث می شود که شخص نه تنها از بدن خود ناراضی باشد ، بلکه رابطه جنسی را در برخی از مواقع با مشکل روبرو می کند .

اما برای حل این مشکل چکار باید کرد ؟

با ورود لیزر در بخش های مختلف درمانی حوزه زیبایی زنان هم از این تکنولوژی عقب نماند و در زمینه های  مختلف مانند جراحی و روش های جوانسازی واژن لیزر مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر روش جراحی برای کاهش سایز لابیاها ، لیزر مونالیزا در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است .

لابیاپلاستی با لیزر

با کمک لیزر مونالیزا می توان بخش های اضافه لابیاها را برداشت ، همچنین برای از بین بردن چین و چروک لابیاها می توان از تزریق چربی به واژن استفاده کرد .حال زمانی که شما روش لیزر را انتخاب می کنید در واقع لیزر جایگزین تیغ جراحی برای برش بخش های اضافه لابیاها می شود.لابیاپلاستی با لیزر یک روش کم تهاجمی است ، در این روش مدت زمان عمل نسبت به لابیاپلاستی با جراحی کمتر است .

دکتر بهمن پور جراح زیبایی زنان ، با انجام بیش از 1000 عمل جراحی نه تنها در این جراحی تخصص و تبحر دارند بلکه با شرکت در کنگره های مختلف بین المللی که در زمینه جراحی زیبایی واژن برگزار می شود ، تمامی روش های که به کار می گیرند کاملا به روز و مطابق علم روز دنیا است .

مزایای عمل لابیاپلاستی با لیزر

  • معمولا لابیاپلاستی با لیزر نسبت به لابیاپلاستی با جراحی دوران نقاهت کمتری دارد .
  • لابیاپلاستی با لیزر دارای زخم کمتری است .
  • لابیاپلاستی با لیزر با درد و ورم کمتری همراه است
  • لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا نیاز به روند بهبودی کمتری دارد و شخص سریع تر می تواند فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد .

آیا کلیتوریس هم با لیزر قابل جراحی است ؟

در ابتدا باید بیان کنیم که کلیتوریس یکی از نقاط بسیار حساس می باشد که حتما جراح زیبایی زنان باید به آناتومی بدن کاملا آشنا باشد ، اگر جراح تخصص نداشته باشد ممکن است به این بخش آسیب بزند در نتیجه شخص پس از جراحی با کاهش میل جنسی روبرو می شود .

بله می توان کلاهک کلیتوریس را هم با لیزر جراحی کرد ، زیرا از لیزر CO2 استفاده می شود ، در نتیجه شخص با خونریزی روبرو نمی شود .

بیشتر بدانید : جراحی کلیتوریس چیست

در خصوص عوارض لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا خیلی از مراجعه کنندگان سوال دارند که ذیل به بیان آن می پردازیم :

عوارض لابیاپلاستی با لیزر

در برخی از موارد التهاب ، عفونت ممکن است رخ بدهد ، که پس از مدت زمان کوتاهی از بین می رود ، معمولا برای کاهش التهاب استفاده از کمپرس توصیه می شود و مصرف آب آناناس و انواع ویتامین C ، همچنین مصرف غذاهای فست فود باید کاهش یابد .

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

تمام خانم ها در ابتدا با ورود به مطب در رابطه با هزینه لابیاپلاستی سوال های متعددی می پرسند و در کامنت ها و دایرکت اینستاگرام بیشتر سوالات در رابطه با همین مسئله است که نشان دهنده دغدغه اصلی مراجعه کنندگان می باشد . خوب اما جواب سوال این است شما حتما در ابتدا باید به مطب مراجعه کنید و توسط پزشک مربوطه معاینه شوید تا مشکلاتی که در لابیاهای شما وجود دارد مشخص شود . چه بسا در همین معاینه اولیه شاید مشخص شود که فرد گزینه مناسبی برای لابیاپلاستی با لیزر نیست و حتما باید جراحی صورت بگیرد  و یا اینکه علاوه بر لابیا کلیتوریس نیز نیاز به جراحی دارد.

آیا بیمه هزینه لابیاپلاستی را می پردازد؟

لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی پلاستیک برای آلت تناسلی می باشد و بیمه این هزینه را تقبل نمی کند .

 

fccclinic

مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

یازده + 13 =