شماره های تماس (021) 22 17 90 70 - 22 17 50 70
(0912) 089 74 25
ساعات کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب          تهران، ولنجك ، خیابان اصلی ولنجک
نبش خیابان 18 ، ساختمان خليج فارس ، واحد 208

هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی در تهران چقدر است ؟ افرادی که نیاز به عمل لایباپلاستی دارند به طور حتم این سوال را دارند که برای انجام عمل لابیاپلاستی چه مقدار هزینه باید پرداخت کنند . در ادامه این مطلب به بررسی عمل لابیاپلاستی و هزینه آن می پردازیم ، اگر شما هم کاندید برای عمل لابیاپلاستی هستید توصیه می کنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید .

عمل لابیاپلاستی چیست ؟

جراحی زیبایی واژن به روش های مختلفی انجام می شود، عمل لابیاپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی واژن است که امروزه در بین بانوان بسیار شایع شده است. در طی جراحی لابیاپلاستی با اصلاح لب های داخلی و بیرونی ناحیه تناسلی شکل ظاهری ناحیه تناسلی را بهبود می بخشند .

لب های کوچک ناحیه تناسلی (Labia minora)

دو چین پوستی بدون چربی و نازک هستند که در داخل شکاف پودندال قرار دارند . هر لب کوچک در جلو به دو لایه تقسیم می شود . لایه فوقانی از بالای کلیتیوریس عبور کرده، با لایه طرف مقابل پیوند می شود و یک چین به نام Prepuce را ایجاد می کند که بر روی گلنس کلیتوریس قرار می گیرد . لایه تحتانی از زیر کلیتوریس عبور کرده و با لایه ی طرف مقابل ، فرنولوم کلیتوریس را می سازد . انتهای خلفی دو لب کوچک به یکدیگر متصل شده و فرنولوم لبهای کوچک را می سازند . سطح داخلی لبهای کوچک دارای تعداد زیادی غدد سباسه است.

دکتر میترا بهمن پور متخصص زنان و جراح زیبایی زنان از تکنیک جدید لابیاپلاستی بدون نیاز به بخیه استفاده می کند. جهت مشاوره و تعیین وقت قبلی با مطب با شماره های 02122175070,02122179070 تماس بگیرید . یا به آدرس اینستاگرام دکتر بهمن پور مراجعه کنید .

عکس لابیا ماژور و لابیا مینور

لب های بزرگ (Labia majora)

لب های بیرونی و بزرگ واژن دو چین بزرگ و البته چربی دار هستند که تا پرینه امتداد یافته اند و تقریبا می توان گفت ناحیه خارجی واژن را تشکیل می دهند .

جراحی لابیاپلاستی بر این دو ناحیه انجام می شود که می تواند سبب بهبود ظاهر ناحیه تناسلی شود.

هزینه  جراحی لابیا پلاستی

معیار مهمی که در عمل لابیاپلاستی مورد توجه قرار می گیرد، هزینه عمل لابیاپلاستی است ، این هزینه می تواند بر مبنای معیار های متفاوتی متغیر باشد که برخی این موارد را نام می بریم :

  •  تخصص و تجربه متخصص زنان یا جراح لابیاپلاستی ، مسلما در صورتی که متخصص زنان از تجربه و تخصص بالایی برخورد باشد در هزینه عمل لابیاپلاستی تاثیر گذار است .

· استفاده از روش های عمل لابیاپلاستی ، بسته به اینکه لابیاپلاستی با لیزر و یا جراحی انجام می شود، این هزینه متغیر است .

· استفاده از ابزار ها و تجهیزات ، با توجه به این که در طی عمل لابیاپلاستی از چه ابزار و تجهیزاتی استفاده شده است ، هزینه لابیاپلاستی تغییر می کند .

· جراحی های همزمان با لابیاپلاستی ، ممکن است بنا بر شرایط فرد پزشک برای نتیجه بهتر بیمار، سایر روش ها همچون سفید کردن واژن ، تنگ کردن واژن و.. را هم زمان با لایباپلاستی به بیمار پیشنهاد کند، این امر در هزینه عمل تاثیر می گذارد .

 بسته به اینکه عمل لابیاپبلاستی در مطب ، کلینیک ، و یا بیمارستان انجام می شود، هزینه لابیاپلاستی تعیین می شود .

لازم به ذکر است که بهتر است برای انجام هرگونه جراحی های زیبایی زنان ملاک انتخاب خود را برای متخصصص زنان ، هزینه قرار ندهید، تخصص و تجربه بالای یک پزشک می تواند در نتیجه کار بسیار تاثیر گذار باشد .

خلاصه مطلب

در اخر می توان گفت عمل لابیاپلاستی یک عمل بسیار پر طرفدار در بین بانوان است که ممکن است بانوان در رابطه با آن سوالات بسیاری در ذهن خود داشته باشند، هزینه عمل لابیاپلاستی یکی از این مواردی است که نمی توان برای آن هزینه مشخص و معینی را تعریف کرد . این هزینه بر طبق معیار های مختلفی تعیین می گردد . بهتر است برای اطلاع دقیق در رابطه با هزینه عمل لابیاپلاستی با متخصص زنان خود مشورت کنید .

مطالب مرتبط : لابیاپلاستی چیست ؟   بهترین دکتر لابیاپلاستی را انتخاب کنید      عوارض لابیاپلاستی

fccclinic

مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

نوزده − چهارده =