شماره های تماس (021) 22 17 90 70 - 22 17 50 70
(0912) 089 74 25
ساعات کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب          تهران، ولنجك ، خیابان اصلی ولنجک
نبش خیابان 18 ، ساختمان خليج فارس ، واحد 208

جراحی زیبایی واژن

خیلی از خانم ها به دلیل شکل ظاهری واژن خود تمایل زیادی به برقرای رابطه جنسی ندارند و یا اینکه به دلیل اعتماد به نفس پایین از رابطه خود لذت لازم را نمی برند . اما جراحی و یا روش هایی که امروزه برای خانم ها محبوبیت پیدا کرده است می تواند این مشکلات را برطرف کند .

توصیه دکتر میترا بهمن پور جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان به تمام کسانی که که قصد تغییری در ظاهر آلت تناسلی خود دارند :

دکتر میترا بهمن پور به تمامی خانم ها پیشنهاد می کند  بدون دلیل و یا به دلیل حساسیت بیش از اندازه روی ظاهر واژن خود اقدام به هیچ عملی نکنند . بدانید که واژن هر فرد ظاهر منحصر به فرد خود را دارد و قبول ظاهر آن بر عهده شما و پارتنر شماست . در صورتی که نمی دانید دارای لابیا و آلت تناسلی نرمال هستید می توانید با دکتر میترا بهمن پور از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید و یا جهت مشاوره یک ویزیت حضوری داشته باشید.اما اول مطلب زیر را مطالعه کنید تا بدانید جراحی زیبایی واژن چیست : )

 

 

جراحی زیبایی واژن و یا روش های جوانسازی واژن انواع مختلفی دارد :

برای اینکه بخواهید ظاهر آلت تناسلی خود را بهتر کنید در ابتدا باید بدانید کدام قسمت است که باعث این احساس ناخوشایند شما شده است. جوانسازی واژن دامنه گسترده ای دارد زیرا آلت تناسلی خانم ها دارای قسمت های مختلفی می باشد به این صورت که  از بالا رشد موهای زائد شروع می شود که و سپس به قسمت کلیتوریس می رسیم .

 

آلت تناسلی زن

 

عمل زیبایی کلیتوریس

 

مهم ترین مشکلی که برای کلیتوریس وجود دارد چیست ؟  گاهی اوقات کلیتوریس به اندازه ای بزرگ و یا کوچک می شود که همخوانی لازم را با لابیا مینور و ماژور ها ندارد که در این موارد عمل کلیتوریس انجام می شود . بعد از عمل کلیتوریس چین و چروک ها و همچنین آویزان بودن کلیتوریس از بین می رود.البته این نکته را هم بدانید که معمولا بعد از عمل لابیاپلاستی که بر روی لابیاها صورت می گیرد  سایز لابیاها کوچکتر می شود و  این ناهماهنگی بیشتر نمایان می شود به همین دلیل عمل کلیتوریس غالبا همزمان با جراحی لایباپلاستی انجام می گیرد و نواحی اضافه کلیتوریس و پوست اضافه کلیتوریس برداشته می شود.

مراحل انجام عمل کلیتوریس

 

در شکل زیر می توانید ببینید که روکش کلیتوریس بعد از عمل برداشته شده است و به طور کل کلیتوریس کوچک تر شده است که امکان دارد میزان لذت جنسی با مالش کلیتوریس افزایش پیدا کند.

 

عمل کلیتوریس

 

عمل لابیاپلاستی

 

دوباره به عکس آناتومی خارجی دستتگاه تناسلی برمی گردیم. در پایین کلیتوریس لابیا مینورها قرار دارند. لابیای مینور همان لبه های کوچک هستند که اگر با انگشتان خود این قسمت را باز کنید مجرای ادرار خود را مشاهده می کنید. اما چه مشکلاتی ممکن است برای لابیا مینورها به وجود بیاید.به دلایل مختلفی همچون ژنتیک ، افزایش سن ، انجام ورزش های خاص که باعث می شود لابیاها در پوزیشن های مختلفی قرار بگیرند ممکن است لابیاها  چروک ، آویزان و بزرگ باشند که باعث شود خانم ها ظاهر واژن خود را دوست نداشته باشند. شما می توانید عکس لابیاهای بزرگ و غیر طبیعی را در زیر مشاهده کنید.شش عکس سمت راست نشان می دهد لابیامینورها چگونه از حالت طبیعی خارج می شوند.

 

 

عکس لابیای بزرگ و غیرطبیعی

 

یکی از علل های انجام لابیاپلاستی عدم قرینگی لابیاها می باشد ، معمولا بیمارانی که عدم تقارن بین لابیاها دارند ، با انجام لابیاپلاستی قرینگی لابیاها ایجاد می شود .اما معمولا مهمترین علتی که بانوان را مشتاق به این جراحی می کند لابیاهای بزرگ ، چروکیده و افتاده است که اعتماد به نفس آنها را نسبت به ظاهر واژن خود کمتر کرده است.معمولا لابیاپلاستی با بی حسی موضعی انجام می شود ، این عمل نیازبه بیهوشی ندارد . برای انجام این عمل ممکن است پزشک برای ایجاد برش های لابیاها به جای تیغ از لیزر استفاده کند که در این صورت لابیاپلاستی با لیزر صورت می گیرد. اگر می خواهید در رابطه با این عمل بیشتر بدانید روی لینک عمل لابیاپلاستی کایک کنید.

 

مراحل انجام عمل لابیاپلاستی

 

⭐️کاندیدای عمل زیبایی لابیاپلاستی چه کسانی هستند؟

 

خانم هایی که به دلیل ظاهر نامناسب آلت تناسلی اعتماد به نفس خود را از دست داده و از برقراری رابطه جنسی امتناع می کنند بهترین کاندیدای این جراحی هستند. همچنین خانم هایی که دارای لابیاهای نامتقارن ، بزرگ و آویزان هستند به طوری که در حین فعالیت های روزانه و ورزش اذیت می شوند، می توانند برای بهبود بخشیدن به ظاهر واژن خود اقدام به انجام این جراحی کنند.

 • بانوانی که  در زمان نزدیکی درد دارند
 • بانوانی که در زمان ورزش و انجام حرکات کششی احساس سوزش ، کشیدگی و سایش دارند
 • بانوانی که لابیاهای نامتقارن و افتاده دارند
 • بانوانی که در زمان پوشیدن برخی از لباس های جین و چسبان احساس ناراحتی می کنند.

تزریق چربی به واژن

همانطور که گفته شد لابیامینور ها در داخل لبه های بزرگ قرار می گیرند. معمولا با گذر زمان از حجم لابیاهای بزرگ کاسته می شود و حالت چروکیده و لاغری به خود می گیرند.برای اینکه بتوان این ناحیه را چاق و حجیم کرد از روش با عنوان تزریق چربی استفاده می شود این روش یک عمل جراحی نیست بلکه به نسبت کم تهاجم تر است به این گونه می توان چربی ها را از بدن خود شخص برداشت ، و به قسمت لابیا ماژورها تزریق کرد. در روش تزریق چربی به واژن اگر شخص خیلی لاغر باشد و نتوان از قسمت هایی مانند  پهلو ، باسن و ران چربی برداشت ، از بانک چربی استفاده می شود ، تزریق چربی به واژن نیازی به بیهوشی ندارد و یک روش سرپایی محسوب می شود  به این گونه هیچ برشی در هیچ قسمت ایجاد نمی شود تنها با سرنگ ها بزرگ چربی ها به زیر پوست هدایت می شوند که این روش را می توانید در فیلم زیر مشاهده کنید.

فیلم تزریق چربی به واژن

 

جوانسازی واژن با پی آر پی

چندین سال از پی آر پی یا پلاسمای غنی از پلاکت ها برای جوانسازی ارگان های مختلف استفاده می شود ، امروزه ثابت شده که استفاده از پی آر پی در مبحث زنان برای ارگاسم بهتر و فانکشن و عمل بهتر دستگاه تناسلی بسیار مفید است ، به علت فاکتورهای رشد زیادی که در پی آر پی وجود دارد ، اگر بانوان به فکر جوانسازی واژن هستند ، پی آر پی واژن بسیار موثر است.

 

جوانسازی واژن با پی آر پی

تزریق چربی به نقطه جی

در بانوان نقطه ای بنام نقطه جی وجود دارد که با تحریک این نقطه ارگاسم در بانوان افزایش می یابد با تزریق چربی به نقطه جی می توان افزایش ارگاسم را در بانوان افزایش داد .تزریق چربی به این نقطه می تواند سبب حجیم سازی واژن شود .

تنگ کردن واژن

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با نخ

تنگ کردن واژن با جراحی

تنگ کردن واژن با RF

بسته به وضعیت واژن وانتظارات بیمار تنگ کردن واژن به یکی از روشهای بالا انجام می شود ، تنگ کردن واژن مانند سایر روشها نیازی بیهوشی ندارد ، طبق آخرین نتایجی که دربیماران مختلفی انجام شده است ، تنگ کردن واژن با لیزر سبب سفت شدن عضلات واژن می شود.تنگ کردن واژن با RF نتایج درخشانی در درمان گشادی واژن دارد، البته بسته به وضعیت واژن نتایج تنگ کردن در هر شخص متفاوت است .

 

نحوه عملکرد تنگ کردن واژن با لیزر

 

آیا همراه با زایمان می توان لابیاپلاستی یا سایر جراحی زیبایی واژن را انجام داد ؟

در دوران بارداری آناتومی دستگاه تناسلی همچنین جریان خون دستگاه تناسلی با تغییرات عمده ای همراه است ، جریان خون دستگاه تناسلی حدود دو برابر می شود ، تغییرات و ورم دستگاه تناسلی نمی توان در زمان زایمان جراحی زیبایی واژن و یا لابیاپلاستی را انجام داد . لابیاپلاستی و جراحی زیبایی واژن باید حداقل سه ماه پس از زایمان انجام داد .

⭐️آیا دختران باکره می توانند عمل زیبایی واژن انجام دهند؟

بله تمامی اعمال مربوط به بخش خارجی آلت تناسی برای دختران باکره قابل انجام است . این اعمال به هیچ عنوان با پرده بکارت ارتباطی ندارد و هیچ آسیبی را به این قسمت وارد نخواهند کرد.تنها عمل تنگ کردن واژن با جراحی و همچنین لیزر که به بخش داخلی واژن مرتبط است برای دختران قابل انجام نمی باشد.

⭐️هزینه عمل زیبایی واژن چقدر است ؟ آیا هزینه جراحی زیبایی واژن شامل بیمه می شود ؟

هزینه عمل زیبایی واژن به فاکتورهای متعددی از جمله سایز و فرم لابیا مینورها ، تعداد برش هایی که برای جراحی لازم است ، تکنیکی که برای جراحی استفاده می شود و همچنین دستمزد جراح لابپلاستی بستگی دارد.

خیر –  هزینه جراحی زیبایی واژن مانند سایر جراحی های زیبایی شامل بیمه نمی شود،  بسیاری از بانوان می گویند که جراحی زیبایی واژن ممکن است به دلیل درمانی انجام شود، بیمه باید هزینه ای را عودت دهد،اما متاسفانه این امر از نظربیمه یک جراحی زیبایی است درنتیجه شامل بیمه نمی شود و بیمه هیچ هزینه ای بابت این جراحی پرداخت نمی کند.

 

چه مدت پس از جراحی زیبایی واژن می توان مقاربت جنسی داشته باشیم؟

در پاسخ به این سوال باید بیان کرد ، زمان نزدیکی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد ، عواملی نظیر ، نوع جراحی ، روند بهبود زخم ها ، رعایت مراقبت های پس از عمل، تکنیک جراح در زمان جراحی و…

 

⭐️چه سنی برای عمل زیبایی واژن مناسب است؟

سن جراحی زیبایی واژن از رنج ۲۰ الی ۵۰ سال است ، علت اینکه در سن کمتر از ۲۰سال این جراحی توصیه نمی شود، عدم بلوغ جنسی و رشد جنسی کامل دستگاه تناسلی می باشد،از سوی دیگر بالای سن ۵۰ سال به دلیل عملکرد بدن روند بهبود زخم ها و بخیه ها به کندی صورت می گیرد ، درنتیجه در بازه سنی ۲۰ الی ۵۰ سال سن مناسبی برای جراحی زیبایی واژن می باشد .

موثرترین و جدیدترین روش جوانسازی واژن

با کمک لیزر مونالیزا تاچ می توان ، جوانسازی واژن را انجام داد ، به کمک لیزر مونالیزا می توان لابیاپلاستی و پرینورافی و سفید کردن واژن را نیز انجام داد .در صورتی که بیمار نیاز به تزریق چربی هم داشته باشد ، همزمان با جوانسازی تزریق چربی به واژن هم انجام می شود .

برای دریافت مشاوره  با دکتر میترا بهمن پور با شماره۲۲۱۷۹۰۷۰   – ۲۲۱۷۵۰۷۰ تماس بگیرید و برای ویزیت حضوری به آدرس تهران، ولنجک ، نبش خیابان ١٨، ساختمان خلیج فارس مراجعه کنید .

 

fccclinic

مطالب مرتبط
[yarpp]

13 thoughts on “جراحی زیبایی واژن

 1. سمیرا - جولای 20, 2020 در 4:18 ق.ظ

  آیا لیزر که وارد واژن میشه دردناک نیست؟

  پاسخ
  • fccclinic - جولای 20, 2020 در 5:42 ب.ظ

   خیر پروبی که وارد میشه باعث احساس درد در شما نخواهد شد همچنین قبلش از ژل های روان کننده استفاده می شود.

   پاسخ
 2. helen - جولای 25, 2020 در 6:27 ق.ظ

  من بعد از زایمانم قسمتی که مو درمیاد کلا به سمت پایین شل و اویزون شده مثل شکمی که بعد از لاغری پوستش آویزون میشه ، من باید چی کار کنم ؟

  پاسخ
  • fccclinic - جولای 26, 2020 در 8:04 ق.ظ

   این بخش از بدن معمولا بعد از زایمان و یا پیری افتاده میشه که باید جراحی مونس پلاستی صورت بگیرد. این افتادگی معمولا با افتادگی های پوست شکم بر روی آلت تناسلی همزمان رخ می دهد .

   پاسخ
 3. سولماز - جولای 26, 2020 در 7:26 ق.ظ

  من شنيدم كه براي تنگ كردن واژن ليزر واژينال زياد تاثير نداره پس بايد براي گشادي واژن چيكار كرد

  پاسخ
  • fccclinic - جولای 26, 2020 در 8:00 ق.ظ

   لیزر برای تنگ کردن واژن گزینه خوبی هست اما بستگی داره علت گشادی واژن و میزان آسیب دیدگی بافت واژن چه مقدار باشه. برای افرادی که بالای یک زایمان طبیعی داشته اند برخی اوقات لیزر نمی تونه پاسخ گو باشه و البته مثال های دیگر . گزینه دوم برای مواردی که گشادی واژن زیاد هستش جراحی تنگ کردن واژن است که نتیجه موندگار تر و قطعا بهتری رو خواهد داشت .

   پاسخ
 4. kimia - آگوست 17, 2020 در 7:24 ب.ظ

  برای اینکه بخوام عمل زیبایی ناحیه تناسلی انجام بدم چه کارایی قبلش باید انجام بدم ، آیا آزمایش خاصی می خواد ؟

  پاسخ
  • fccclinic - سپتامبر 1, 2020 در 6:08 ق.ظ

   شما باید معاینه بشید در ابتدا اگر به عفونت های واژن مبتلا باشید باید درمان رو شروع کنید چون عفونت واژن ممکنه عمل و بهبودی زخم ها بعد از عمل رو مختل کنه ، و نیازه که یک آزمایش خون ساده هم انجام دهید.

   پاسخ
 5. Fate - آگوست 31, 2020 در 10:17 ق.ظ

  سلام ایا عملی وجود داره ک زن باشی عمل کنی دختر بشی باز

  پاسخ
  • fccclinic - آگوست 31, 2020 در 12:37 ب.ظ

   اگر منظورتون پرده بکارت هستش ، جراحی هایمنوپلاستی همون عمل ترمیم پرده بکارت هستش

   پاسخ
 6. سعیده - سپتامبر 2, 2020 در 1:40 ق.ظ

  سلام زمان تنگ کردن بالیزر چند روز نباید رابطه داشت .

  پاسخ
  • fccclinic - سپتامبر 3, 2020 در 5:06 ق.ظ

   نزدیکی در افراد مختلف بعد از انجام لیزر واژینال میتواند متفاوت باشد. اما منع رابطه جنسی معمولا بین یک هفته تا یک ماه است

   پاسخ
 7. علیرضا - سپتامبر 22, 2020 در 7:07 ب.ظ

  سلام .حدودا چقدر هزینه برمیداره .تقریبی بفرمایید

  پاسخ

پاسخ

16 + یازده =