شماره های تماس (021) 22 17 90 70 - 22 17 50 70
(0912) 089 74 25
ساعات کاری مطب شنبه تا چهارشنبه 21:00 - 9:00
پنجشنبه 13:00 - 9:00
آدرس مطب          تهران، ولنجك ، خیابان اصلی ولنجک
نبش خیابان 18 ، ساختمان خليج فارس ، واحد 208

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی ؟

لابیاپلاستی با لیزر

لابياپلاستي برای بانوانی انجام می شود که معمولا لابیا مینورهای بزرگی دارند و در موارد شدیدتر لابیاها به قدری بزرگ هستند که افراد نمی توانند لباس تنگ بپوشند و قادر به برقرار کردن رابطه جنسی مطلوب نیستند.در این صورت فرد به بهترین دکتر لابیاپلاستی مراجعه می کند و بعد از معاینه اولیه جراح تصمیم می گیرد که لابیاپلاستی با لیزر و یا با جراحی را برای فرد انجام دهد. اما فرق لابیاپلاستی با لیزر و جراحی چیست ؟ لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی

  • لابیاپلاستی به دو طریق انجام می شود ، انتقال بیمار به اتاق عمل که در این روش جراح زیبایی زنان لابیاپلاستی را با بی هوشی انجام می دهد .
  • در روش دوم به کمک لیزر مونالیزا ، بدون بیهوشی عمومی و بدون درد لابیاپلاستی صورت می گیرد.

نحوه انجام لابیاپلاستی با لیزر

در لابیاپلاستی با لیزر که با بی حسی موضعی صورت می گیرد در ابتدا نواحی مورد نظری که باید تغییر روی آنها صورت بگیرد علامت گذاری می شوند تا لیزر تنها به همین قسمت ها بتابد و بافت های مجاور دچار هیچ آسیب و یا تغییری نخواهند شد .لیزر باعث بهبود جریان خون و ساخت کلاژن می شود که همین امر موجب جوانسازی واژن نیز می شود . تنظیم درجه لیزر بسته به تشخیص جراح لابیاپلاستی متفاوت خواهد بود. مدت زمان لابیاپلاستی با این روش کمتر بوده و فرد دوره نقاهت کمتری را سپری خواهد کرد.

نحوه انجام لابیاپلاستی با لیزر

مهم ترین مزایای لابیاپلاستی با لیزر

بسیاری از جراحان و بانوان لابیاپلاستی با لیزر را جز بهترین روش های زیبایی دستگاه تناسلی می دانند زیرا در این روش نیازی به تیغ جراحی نمی باشد ، از جمله مزیت های این روش می توان به نداشتن خونریزی و درد در زمان جراحی  اشاره کرد .

مدت زمان لابیاپلاستی با لیزر

لابياپلاستي با لیزر نیازی به مدت زمان طولانی ندارد ، این جراحی را می توان 30 الی 45 دقیقه انجام داد .

 

بیشتر بخوانید : لابیاپلاستی چیست ؟

 

فرق لابیاپلاستی با لیزر با جراحی

جراحان زیبایی زنان در خصوص فرق بین لابیاپلاستی با لیزر و جراحی بیان می کنند که بارزترین تفاوت این دو روش در نقاهت پس از عمل می باشد ، اشخاصی که معمولا لابیاپلاستی با لیزر را انجام می دهند ، به دلیل اینکه ممکن است کلیتوریس جراحی نشود و یا جراحی خیلی پیچیده ای بر روی لابیاها انجام نشود ، پس از گذشت چند ساعت از عمل تمامی فعالیت های خود را از سر بگیرند این در حالتی است  که اشخاصی که لابیاپلاستی با جراحی را انجام می دهند ، باید تا 3 روز استراحت نمایند .

در جراحی لابیاپلاستی با لیزر اگر لابیاها بزرگ نباشد می توان از لابیاپلاستی بدون بخیه هم استفاده کرد که به کمک روش سافت سرجری نه تنها عمل با خونریزی و درد همراه نیست بلکه هیچ گونه بخیه ای بر روی لابیاها انجام نمی شود .

نکاتی که باید به آن توجه کنید

  • در هر دو روش بهتر است که شخص یک نفر را به عنوان همراه داشته باشد و در 24 ساعت اول یک استراحت نسبی داشته باشد ، در زمان خوابیدن هم بهتر است پاها به حالت L باشد تا فشاری به ناحیه دستگاه تناسلی وارد نشود .
  • در روش لابیاپلاستی با جراحی نیاز است که شخص بی هوش شود اما در لابیاپلاستی با لیزر از بی حسی موضعی استفاده می شود .
  • نکته ای که بانوان باید به آن توجه نمایند این است که عمل زیبایی لابیاها را جراح برحسب سایز لابیاها و وضعیت آنها مشخص می کند ، در بانوانی که لابیاهای بسیار بزرگی دارند امکان انجام لابیاپلاستی بدون بخیه وجود ندارد .

بیشتر بدانید : از بین بردن گشادی واژن با عمل تنگ کردن واژن

fccclinic

مطالب مرتبط
[yarpp]

پاسخ

چهارده + ده =